Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek az amways Glister...

Szerintetek az amways Glister fogkrém és szájvíz lukszusnak számít?

Figyelt kérdés
Gyesen vagyok .A párom 130 körül keres én kapok 86-ot.Nagyon nehezen mondanék le erről a termékről de nem vettem észre,hogy fölborítaná a család költségvetését ugyanis olykor más dolgokra is elmegy ez a pénz más embereknél ami kevésbé hasznos pl:a cigaretta Én nem dohányzom de kozmetikushoz és fodrászhoz sem járok.Ha divatos cuccokat vennék az is ennyibe kerülne.Van kis bűntudatom mikor megveszem de mást meg nehezen viselek el mert allergiás vagyok rájuk.Szerintetek legyen bűntudatom miatta?
2011. jún. 6. 05:41
 1/1 anonim válasza:

Nem, nem számít annak, főleg, ha az összes többi "szórakozást, jólétet" megvonod magadtól! Gondolj csak bele, ha allergiás vagy, és másat nem nagyon tudsz használni, főleg úgy, hogy azonnal a családodra gondolsz nincs okod a bűntudatra!:)

De egy jó tanács: az luxus, nem lukszus!;)

2011. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!