Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 26 év felett van lehetőség...

26 év felett van lehetőség fogszabályzásra?

Figyelt kérdés
Az alsó harapó fogaim nagyon csálék. Sajnos szüleim nem igazán kerestek jól soha vagy csak nem törődtek vele, a lényeg, hogy nem lett megcsináltatva. Most még meg lehet, vagy már csak a szájsebész segíthetne rajta?
2011. jún. 7. 02:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az igazítás bármely korban lehetséges. Szájsebészre csak akkor van szükség, ha a fogak azért rendetlenek, mert nincs elég helyük. Ilyenkor előbb kihúzhatják a bölcsességfogakat. Lásd: [link]
2011. jún. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Persze, ekkor mér nem késő. Nekem fél éve van fönt, lassan 21 leszek. Állítólag annyi a különbség, hogy ha valaki gyerekkorban csináltatja meg, akkor gyorsabban lesz eredmény is. Az én esetben viszont az orvosom minden alkalommal megjegyzi, hogy elképesztő gyorsan haladunk. Tényleg csak alkat kérdése. Erős torlódás esetén tényleg van lehetőség foghúzásra. Nekem a fölső 4-eseimet húzták ki. Egyébként is főleg kisörlőket húznak, mert ezeknek nincs rágófunkciójuk ellentétben a bölcsességfogakkal. Nyugodtan keress föl egy fogszabályzó szakorvost. :)
2011. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia,


miért ne?? 26 vagyok, van már egy 2,5 éves fiam is és a férjem azzal lepett meg, hogy végre megcsináltathatom, mert összejött rá a pénzünk!! :) kedden tették, fel, nem valami kellemes, de annyira örülök, mert végre szép fogaim lesznek!! :) a kor nem határ!!


Ági

2011. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!