Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogselymet vegyek?

Milyen fogselymet vegyek?

Figyelt kérdés
gondolkoztam, hogy fogok venni fogselymet, mert eléggé szorosan vannak a fogaim, de amiket eddig láttam, azok elég drágák voktak. érdemes beruházni egy ilyenre? antibakteriális szájvizet is használok, de félek, hogy kevés. szóval milyen márkát ajánlotok? illetve olvastam, hogy vannak viaszozottak, fluoridosok. szerintetek tud hasznosulni a fluorid ilyen kus vékony "cérnaszálról", nem felesleges?
2011. jún. 12. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

én viaszolt Oral B-t használok, nagyon szeretem, jól siklik a fogaim között, nem szakad. Bátran ajánlom Neked is.

26/N

2011. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, és mennyi időre elég?
2011. jún. 12. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem veszek drágát,mert meg vagyok elégedve a Rossmanossal,sőt,utoljára Tescósat vettem,mert kettőt adtak szinte ingyen,féltem is tőle,de teljesen jó minőségű.Nem örülök,hogy fluoridos,viszont mentolos,és érzem utána enyhén az ízét.A viaszozottal könnyebb bánni.
2011. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer használom,esténként,és hónapokig kitart.
2011. jún. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én az Oral B-t akcióban 300-ért (299,5) vettem (2-t adtak 599-ért), nekem ennyit megért, Tescoban (mert alapból azt hiszem, egynek szokott 600 körül lenni az ára).

Egyébként próbáltam Reach-et is, de az nem vált be, nagyon nehezen és "keményen" csúszik a fogaim között, azt oda is ajándékoztam a nővéremnek.


első

2011. jún. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmex
2011. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!