Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogamnél lévő ciszta valóban...

A fogamnél lévő ciszta valóban okoz erős hajhullást, és ha igen visszanőhet a kihullott hajam, ha kiveszik a cisztát?

Figyelt kérdés
Van egy ciszta a 11,12-es fogamnál.Nagyon hullik a hajam.Voltam már bőrgyógyásznál,vérvételen stb. 12.000-et költöttem arra amit kiírt illetve ajánlott a bőrgyógyász(hajszesz nőknek hajhullás ellen,hairclinic kapszula,merz special kapszula)ugyanúgy hullik a hajam.A fogorvos azt mondta a ciszta miatt van,irány a szájsebészet,a szájsebész azt mondta nem a ciszta miatt van,de megcsinálja a kisműtétet.az orvosok csak találgatnak...
2011. jún. 13. 17:25
 1/4 anonim válasza:
hajhullás az életerő hiánya....változtass
2011. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tele vagyok életerővel,na meg persze vitaminnal is :)
2011. jún. 14. 22:02
 3/4 eee333 válasza:
nekem is volt fog cisztám, és igenis amiatt is hullik a haj , nekem is hullott.megcsinálták a szájsebészeti műtétet ami elég kellemetlen volt,de utána elmúlt a hajhullás.a doki szerint még a szívre is veszélyes lehet a nem eltávolított ciszta.ráhúzódhat a szívizomra.nem játék. sajnos meg kell csináltatni, de csak megbízható és maszek fogorvoshoz menj aki szájsebész is egyben. engem úgy elfertőztek sztk ban hogy soha többet nem megyek oda, inkább nem eszek de kispórolom a maszek fogdoki díját.üdv.
2012. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi.idő volt mig elmult a hajhullàsod kezeles utan?
márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!