Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lesz valami bajom ha fogfájásr...

Lesz valami bajom ha fogfájásra bevettem 2 órája egy algopirint és nem sokára beakarok venni mégegyett h tudjak aludni? 14/L

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 00:58
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy vegyek be mondjuk saridont vagy aspirint?
2011. jún. 20. 01:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, hány kiló vagy?

De mindegy, nem lesz bajod, beveheted.

Gondolom ettél meg ilyesmi a mai nap, nem üres a hasad.

2011. jún. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a fogorvost meg ne halogasd, mert egyre csak rosszabb lesz
2011. jún. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha fáj mindig elmegyek a hülye fogorvosok meg bekenik. Majd azt mondják h azért fáj mert érzékny -.- De elmúlik majd újra kezdődik ez a fájdalom . ÉS nem használ semmifél érzékeny fogra való fogkrém sem -.-
2011. jún. 20. 01:42
 5/6 anonim válasza:
Beveheted,nekem is csak az használ 2esével szoktam szedni 20 perc múlva hatott, de van algopyrin injekciód egy ampulát megiszol egy kis vízzel az hatásosabb 20 perc múlva már alszol is.A fogfájásnál nincs rosszabb,együtt érzek veled.
2011. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Simca válasza:
Keress fel egy nem elme roggyant fogorvost. Egyébként meg bírd ki, csak olvasd el az algopyrin mellékhatásait és hogy mire jó ! 2 dologra jó, cserébe 25 mellékhatás.. fölösleges ilyen dolgokkal mérgezni magadat..
2011. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!