Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idővel fogtömés előtt...

Mennyi idővel fogtömés előtt kenjem be az ínyemet Lidocain kenőccsel?

Figyelt kérdés
Nem bírom az injekciót (sok kellemetlenséget okoznék, ha elájulnék), a doki meg nem ad sprayt, így vettem kenőcsöt.
2011. jún. 20. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a papírját a kenőcsnek,biztos rajta van minden.
2011. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Közvetlenül előtte.
2011. jún. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

előtte fél órával,előtte 20 perccel,előtte 10 majd 5 perccel


igy talán van esély,hogy nem halsz bele a fájdalomba


legalábbis nekem a lidocaim kenőcs kb alig használ

de miért nem spré?

vényköteles,de nekem is kiadták vény nélkül,csak nagy boci szemeket kellett meresztgetni,hogy de meghalok nélküle

2011. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azért mert ha véletlenül a torkodba fújod meg is fulladhatsz
2011. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

09:01 vagyok

hacsak nem allwergiás rá valaki,akkor a torokrafujással sincs nagy gond,csak figyelni kell,hogy a ynalved a helyén maradjon


fogdokitól irtózó vagyok,huzom halasztom amig lehet,ezért kellett a lidokain spré.volt már hogy túl sokat fújtam,kábit.De nem fullaszt

2011. jún. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Néztem a papírját, de nem írja, hogy mennyi idő, míg elkezd hatni.

A spraytől kicsit félek, pont a túl sok fújás miatt, meg hát kicsit drága is nekem. :(


De akkor az se biztos, hogy a kenőcs használ...Ennek nem örülök...Múltkor annyira fájt,amikor fúrta a rágófogamat,hogy alig bírt lefogni az asszisztens, és szerintem ma is rágófog lesz. :(

2011. jún. 20. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:

lidovcain spré

2500forint körül van

fogorvosnál amennyit fizetsz ahhoz képest semmi


és túlfújás...azt ugy értem el,hogy elfogyott otthon minden fájdalomcsillapitó,bölcsességfogam jött épp,és aludni se tudtam tőle...óránként fújtam 3-mat,kaja nulla persze.Kb 5 ilyen után kábultam be,de szerintem egy füves cigi erősebb (nem próbáltam)


jah,és nagyon sokáig elég a spré,sokat használtam már,és alig látszik hogy fogyott

2011. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor nem kell félnem a túlfújástól. Akkor lehet, hogy legközelebb tényleg inkább sprayt vetetek, ha ez nem jön be.

Amúgy diák vagyok, és nincs pénzünk magándokira, úgyhogy nekem ingyenes a tömés. Ezért húzós egy kicsit a 2000 forint is - amúgy a kenőcsöt is a barátom vette nekem.

Köszi a válaszod!

2011. jún. 20. 11:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi újság volt a fogdokinál? Nem fáj annyira?


:)

2011. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bekentem az ínyemet egy elég rendes adaggal (még jó, hogy közel lakok a fogdokihoz, így itthon tudtam szenvedni a borzalmas íztől...). :D Aztán a fúrás "annyira" nem fájt, mint az azelőtti alkalommal (akkor csak simán nekiesett, engem úgy kellett lefogni, annyira fájt). Szóval valamennyire hatásos volt, tompította a fájdalmat. Azt nem mondom, hogy semmit nem éreztem, de kibírható volt :D.
2011. júl. 19. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!