Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogszabályzási lehetősé...

Milyen fogszabályzási lehetőségek vannak manapság?

Figyelt kérdés
milyen típusú/anyagú fogszabályzók vannak és kb mennyibe kerülnek ?
2011. jún. 24. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
van belső, külső átlátszó, fehér - ezek elég drágák. a belső 300/fogsor. külső átlátszó passz. fehér 200 körül, ha nem vagy 18. nekem sima fém van, az 38e + mivel leszek már 18 mire leveszik, + 70e az éjszakai. azt mondta a fogorvosom, hogy örüljek, mert ez meglesz 200 alatt kicsivel, viszont ha 18-on túl lennék, akkor 500-nál kevesebb felejtős.
2011. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

hát ez elég húzósan hangzik :p

2011. jún. 25. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
szívesen, hát igen, és még drágább lesz... pl. barátnőmnek 3 éve volt, és az ívcsere 2ezer/fogsor volt, most meg 5ezer/fogsor...
2011. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én csak a felső fogsoromra akarok de valami kevésbé feltűnőt, de szerintem ez még várat magára :D
2011. jún. 26. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
minél később, annál jobban fog fájni a csontok miatt. én a helyedben nem várnék vele, hidd el, nem fogod megbánni.
2011. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom csak nincs rá pénzem x(
2011. jún. 30. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!