Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő múlva mutat változá...

Mennyi idő múlva mutat változást a beragasztott (állandó) fogszabályzó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 2 évig volt fent havonta mentem állítatni! 2 fogamat kellett helyrehozni! a szemfogaimat az eggyik feljebb jött a másik pedig befelé fordult!

Elég hosszú folyamat én nem emlékszem annyira mikor vettem észre változást de türelmesnek kell lenni! Miután leveszik is változik még a fogak elhelyezkedése! Nálam így volt!

2011. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én nekem már 2-3 hónap helyre jött. Most júliusba veszik le.(Augusztus elején tették fel.)
2011. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerencsés vagy :) bár én szerettem nem volt vele bajom :)

bár már 3év eltelt azóta h levették! tehát 5 éve csinálták nekem:) biztos szépek lesznek a fogaid!

arra vigyázz ha utána adnak éjszakára műanyag fogvédőt azt hordani kell még fél évig éjjel mert visszaállhat a fog :)

2011. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, köszi:)

Ha már itt vagyunk azt nem tudod, hogy leveszik a fogszabályozómat és aztán veszik le a mintát az éjszakaira vagy addig nem veszik le míg meg nem jön az éjszakai??

2011. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ha már volt éjszakai fogszabályzóm egy évig akkor is kell majd az a műanyag fogvédő? egyébként köszi a válaszokat :)
2011. jún. 29. 17:40
 6/8 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 14:30


és azt megkérdezhetem hogy mennyire álltak ki a fogaid? vagy mi volt a baj velük?

2011. jún. 29. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor úgy volt hogy amikor levették a fogszabályzóm akkor mindjárt vett új mintát! Azt el kellett vinnem a fogtechnikushoz még akkor aki a Mintára csinált egy műanyagi éjszakai fogszabályzót ami úgy néz ki mint 1 fogvédő! Várni kelett Kb 15 percet és el is készült! Estétől pedig már horhattam is! :) Fontos hogy szoros legyen és nagyon jól illeszkedjen hogy tényleg szépek maradjanak a fogaid! :) fél év múlva már ez is elhagyható! :)
2011. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Végül is csak az első két fogam volt görbe, az egyik kissé befelé állt, míg a másik kifelé állt sokkal jobban:S

Nekem azt mondta a doki hogy nagy szerepet játszik az is, hogy ilyen hamar helyre állt, hogy előtte 1-1,5 évig volt éjszakai fogszabályozóm, szóval sztem te is előnyben vagy:P

2011. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!