Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Érdemes valahogy keddig...

Érdemes valahogy keddig kibírnom, vagy irány a Szentkirályi ügyelet hétvégén?

Figyelt kérdés
Keddre van időpontom egy jónak tűnő magándokihoz. a fogam borzalmasan fájt az elmúlt napokban, már terveztem, hogy inkább elmegyek sztk-ba, mert nem bírom. de most mérséklődött a fájdalom. mit tanácsoltok, ha most hétvégén belobban, menjek el a Szentkirályi utcába, vagy bírjam ki keddig? szörnyű dolgokat hallottam az ügyeletéről, meg arról, ami ott folyik! járt már valaki ott? mit tapasztalt?
2009. márc. 27. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor ne menj sztkba!!én se mennék..

én egy szintén magänhoz mentem..de oda ugy tudsz menni hogy odamész és fogadnak!a kiräly utcäban van,non stop!!!!!!!!!! midnig nyitva van.valahogy keress rä neten,vagy menj el arra keresd meg.esetleg hivd fel ha megtalälsz valamilyen elérhetöséGet.jol megcsinälta nekem is a nö fogamat.semmit nem éreztem mikor tömött vagy huzott.tényleg ügyesek!

2009. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha intenzív fogfájással csak keddre kaptál időpontot, és még úgyse a "saját" orvosod, akkor inkább most menj el valahova!


Különben hétvégén napközben több magánrendelő is nyitva tart (Budapesten), vagy a Király u. 14-ben van két non-stop.

A Szentkirályiban főleg húznak az ügyelet alatt, és még röntgen sincs olyankor.

2009. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is hallottam, hogy a Szentkirályiban húznak ész nélkül. iszonyat. nem is tudom mit csinálnék, ha kihúzná a szóban forgó fogamat csak úgy egy ottani orvos!

mert azért olyan rossz állapotban tudom, hogy nincs a fogam. a hétvégi magánorvosokkal az a baj, hogy őrült összegekért dolgoznak, ilyen anyagi tehernek meg nem tehetem ki a családomat, ugyanis engem is eltartanak egyelőre (egyetemista vagyok). az a magándoki, aki keddre vállat, még aránylag tűrhető áron dolgozik. az a helyzet, hogy ehhez a dokihoz én csak tanácsadásra mentem el, mert az ingyenes, csak neki akart állni tömni a fogam, és én mondtam neki, hogy sajnos anyagi okokból majd csak jövő héten tudnék visszajönni. így kaptam a keddi időpontot. mint írtam, a fogam most kicsit lenyugodott. de ha újra bedurran, arra írtam, hogy lehet, hogy ügyelet lesz belőle... szóval akkor szerintetek érdemes keddig kibírnom valahogy, ugye?

2009. márc. 27. 13:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem akkor mindenképppen!värdmeg a keddet:(.valahogy bird ki:(.sok sikert.
2009. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából olyan áron dolgoznak, mint bármelyik magánorvos, vagy épp az "sztk". Nézz körül a weblapokon, látni fogod...

Csak hogy tudd, a húzás az, amiért nem kell fizetni, hát ezért járnak oda az emberek, mert amúgy a többi ellátás (pl. a röntgen is) fizetős!


Ha meg az orvosodnál voltál már felmérésen, akkor hívd fel, milyen fájdalomcsillapítót, gyulladáscsökkentőt tudnál szedni keddig, ha már magától nem javasolta.

2009. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ahova be vagyok jelentve, ott jóval kedvezőbben csinálnak mindent. (amúgy nem Budapesten van) nézegettem a honlapok árlistáit, és eléggé differenciált képet mutatnak.

amúgy meg az sztk-s kezelések a fogpótláson kívül mind ingyen vannak, tb alapon. csak hát ugye nem szívesen megy az ember...

2009. márc. 27. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyi én sztk-ban gyökérkezeltettem a fogamat, és teljesen jól megcsinálták, DE: a Szentkirályi u-ban is voltam ügyeleten, olyan alakok vártak ott, h szabályosan féltem, úh. bekaptam 2 fájdalomcsillapítót és vártam hétfőig. Mikor hétvégén fájdult meg, (ezek alapján) én is a Király utcai fogászatra mentem, amit itt már írt valaki.
2009. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem is volt ilyen problémám, hogy hétvégén fájdult be iszonyatosan a fogam. de én nem mennék sztk-ba vagy ügyeletre semmi pénzért, úgyhogy én tűrtem, igaz szerencsére volt dalicinem ami elmulasztotta arra a pár napra a fájdalmat
2009. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!