Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? (lent)

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Reggel,délben,este mosom a fogam de nem lesz fehérebb. Pedig már minden fogpaztát kipróbáltam és már voltam fogdokinál is ,hogy mitcsináljak de azt mondta , hogy fehéríttessem ki de már ki volt , és ugyanolyan színu maradt csak 1 árnyalattal fehérebb lett. Mit csináljak?
2011. júl. 1. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
békélj meg vele, hogy neked ilyen színűek a fogaid és szedesd le a fogkövet
2011. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

Oblogess 3%os hidrogen peroxiddal (gyogyszertar)

Naponta kb. 20-30 masodpercig. Ne nyeld le.

Oblogess, kopd ki es oblitsd ki a szad sima vizzel.

Ha ket het mulva nem lesznek feherebbek a fogaid, akkor huzasd ki oket ;))


(en mar tobb mint egy eve hasznalom es mindenki azt hiszi szazezres fogorvosi feheritesen voltam, kozben pedig csak a H2O2-t hasznalom)

2011. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második te masszívan hülye vagy................o.O
2011. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves "A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:41" gyerekes ragalmazasaid helyett irhattal volna valaszt a kerdesre, esetleg cafolatot az allitasomra. Azzal hogy h*lyenek nevezel engem csak sajat magadrol allitasz ki szegenysegi bizonyitvanyt. Sajnallak!!!

2011. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogaid színe örökölt dolog. A génjeid kódolják. Ha sok kávét, teát iszol, esetleg dohányzol, vagy más módon egészségrombolsz, az hatással lehet a fogaidra, akkor érdemes abbahagyni, és fehéríttetni. Egyébként csak ártasz vele a fogaidnak.
2011. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!