Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szükségem van fogfehérítésre?...

Szükségem van fogfehérítésre? Sárgás fogaim mennyit "csúnyítanak" rajtam?

Figyelt kérdés

[link]


/Régebbi kép. Most talán egy kicsivel sárgábbak./


2011. júl. 3. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Az eper fehéríti. Egyébként szerintem végképp nem csúnya az arcod, csak az a szemüveg borzasztóan eminenssé teszi. Kontaktlencse, fogfehérítés, és szép leszel szerintem! :)
2011. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
ja szemüveg nélkül jobban néznél ki
2011. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
13%

...meg fehér fogakkal.

Meg ha vörös lennél.

2011. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
meg könnyűvérű
2011. júl. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvosom magyarázta: a fogaidnak az alapvető színe az, amilyen, tudod, mint a csontoknál. Persze el lehet érni azt, h fehérebbek legyenek, de azzal a zománcot sérted fel. A helyedben inkább ügyelnék arra, mit eszek és iszok: nincs kávé, se kóla, se chips, se túl sok édesség, se vörösbor és akkor nem színezed el a fogaidat.
2011. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne fehérítsd túl mert különben foszforeszkálni fognak.

Egyébként meg a fognak a természetes színe a csont fehér, mivel csontból van, ezért alapból sárgás. Ha nagyon zavar hordjál barna ruhákat.

2011. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fogaim is az utóbbi időben eléggé megsárgultak, annal ellenére, hogy pont ezért hanyagoltam a kávét, kólát stb..

Hasonló amúgy a tiedhez, talán még egy kicsit sárgább. ezért én is gondolkozom fogfehérítésen, csakhát az uyge nem két forint.

Házi praktikákat próbálj ki előszőr te is.

Az eper, szódabikarbóna, akkor amit fentebb irtak só+c.lé.

Meg pont itt olvastam, hogy 3%os hidrogén-peroxidot használ egy illető, akinek azthitték fogdoki fehériti a fogát, olyan szép..erről vélemény?

Amúgy nem csúfítanak a fogaid egyáltalán az arcodon.

Ha a párod nem zavarja, és te is el tudod fogadni magad így, akkor meg inkább ne bántsd fölös a fogzománcot.

2011. júl. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!