Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg igaz az h ha egy...

Tényleg igaz az h ha egy terhes nő elmegy a fogorvoshoz ingyen és bérmentve megcsináltathatja a fogait? Csak azért mert terhes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha igaz is, akkor is csak sztk-ban, és amúgy mivel elvileg nem kaphat érzéstelenítést, elég vicces lenne úgy fogat fúrni neki...
2011. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhes nőknek ingyenes a fogkezelés. Az állami szektorban.
2011. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"csak azért, mert terhes" igen, mivel sok terhes nő foga rohamosan romlik terhesség alatt, mivel ha nem elég a kálcium a szervezetben, akkor a magzat onnan veszi el. Rendbehozatásról van szó, nyilván nem hollywood-i fogfehérítésről....
2011. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem is erre gondoltam.2 hónapos terhes vagyok és a fogaim tényleg gyorsan romlanak:(először arra lettem figyelmes h érzékenyek lettek.azután egyszer letört az egyik fogam darabja. most meg több szuvasat véltem felfedezni.eddig jók voltak a fogaim,igaz van pár tömésem de eddig nem volt probléma.de most meg a fogfájás is elég gyakran gyötör.jelenleg 4 fogam van amit meg kellene csináltatnom:(

de érzéstelenítés nélkül esélytelen lesz a dolog

2011. júl. 5. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Másnak is ingyenes,ha van tb biztosítása.
2011. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tehát akkor most nem kerülne semmibe ha pl kiakarok húzatni egy fogat?vagy betömetni épp?nekem az anyám azt mondt(ő idén töltötte a 49.évét)h foganként 5000ft
2011. júl. 5. 19:03
 7/10 anonim ***** válasza:
várd meg a 3.ik hónapot, azután adnak érzéstelenítőt (előtte is, ha kéred)
2011. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 18:58

Csak a húzás ingyenes TB-re.

2011. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ezzel nem lenne gond de félek h ha ilyen ütemben romlik lassan nem fogok tudni enni.
2011. júl. 5. 19:46
 10/10 anonim válasza:
Pont ma tömtek egy fogamat és egy Ft-ot sem kértek érte! Pedig engem is riogattak, hogy 4-5000 Ft még az sztk-ban is egy fehér tömés, de rákérdeztem a dokinál és nem kell fizetni!
2011. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!