Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 hete voltam fogorvosnál...

1 hete voltam fogorvosnál kiidegelték a fogam. Mára pedig feldagadt a felső ajkam és az inyemen egy pukli keletkezett. Mi lehet ez? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Futás vissza az orvoshoz! A pukli valószínűleg sipoly, ami vmilyen gyulladás miatt van. Az orvos valószínűleg újból ki fogja tisztítani a gyökeret, ha nagyon gyulladt gyógyszert is ír.
2009. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Begyulladt. Gyökérkezelés után előfordul. Mihamarabb menj vissza az orvoshoz, mert ha sokat vársz vele, akkor nagyon begyullad és lehet, hogy fel kell vágni az ínyedet. Ha kiszedte a tömést (gondolom be van tömve), akkor még másnap nagyobb lesz, de akkor már ne ijedj meg, mert lassan megy le, és lőször még inkább több lesz, de pár nap alatt lecseng.
2009. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már felvágtam az inyemet
2009. márc. 30. 17:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Te? :-o Ugye nem te? De ha igen (ami nagyon nagy hiba volt), akkor azzonnal orvos! Majd ő felvágja, ha kell.
2009. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!