Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A barátomnak -egy ínyébe...

A barátomnak -egy ínyébe került csavar beültetésétől- rettenetesen feldagadt az arca, milyen módszerekkel lehet lelohasztani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ügyeletre menjetek, otthon ne kisérletezzetek, mert adott esetben belehal.
2011. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félreértesz, az orvos tette bele a csavart, mert fogbeültetése lesz. Mondta, hogy valószínűleg meg fog duzzadni tőle az arca, csak enyhíteni szeretnénk kicsit, mert nagyon kellemetlen neki. Jelenleg egyébként jegeljük.
2011. júl. 24. 08:54
 3/7 Mr23 ***** válasza:
a jegelés jó ötlet még például valami gyulladás csökkentő jöhetne de szerintem ha télleg nagyon zavaró akkor orvos...
2011. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jegelésen kívül ezzel szerintem otthon nem tudtok mást tenni! Kitartás!!!
2011. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok: nem értettelek félre, de az nem normális, hogy a beültetett csavar ennyire gondot okozzon. Ezért célszerü sürgösen visszamenni az orvoshoz, mert lehet, hogy nem birja a szervezete a csavart.
2011. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mr23 ***** válasza:
előttem lévő allergiás reakcióra gondolsz? hát szerintem akkor a seb (mert ilyen biztos van) nagyon gennyes lenne... amúgy szerintem meg teljesen normális hogy ha az állkapocs csontot megpiszkálták hogy ennyire feldagadjon...
2011. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nagyon duzzadt az arca és már a Cataflam sem enyhíti a fájdalmat. Antibiotikumot is kapott egyébként. Olyan csavart ültettek az ínyébe, aminek az esélye, hogy kilöki a szervezete, gyakorlatilag nulla. Nem gennyes a seb sem. A doki azt mondta, természetes, hogy feldagad ettől az arc, csak már nagyon kellemetlenül érzi magát...:S

Köszönöm a válaszokat és hogy próbáltok segíteni!

2011. júl. 24. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!