Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Leszedték a...

Mi lehet ez? Leszedték a fogszabályozómat és 2 hét múlva ilyen fehér foltok jelent meg minden fogamon. Mi a szösz ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor nekem leszedték, semmi nem látszott rajta... Lepolírozták, meg minden. Egyébként aki nem mossa rendesen a fogait, annak a bracket-ek helyén biztosan lehet fehérebb a foga, de mondjuk az szerintem azonnal látszik... Nem lehet, hogy fogkő vagy ilyesmi? azt ajánlanám, hogy menj el fogorvoshoz, ha más nem ő biztosan tudja majd okát és a megoldást is.
2011. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden étkezés után fogat mostam volt h egy nap 10szer is!Voltam a körzeti dokinál nem tudta mi az sem a magándokim sem pedig a Debreceni orvos.Teljesen tanácstalan vok...Az lesz Amerikába New Yorkba megyünk nyaralni és ott majd végigjárom a fogorvosokat és tanácsot kérek tőlük ha addig nem adnak ésszerű magyarázatot erre.
2011. aug. 5. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam ( lehet hogy félreértettem) hogy a fogszabályzó után fehér foltok lesznek a fogon és ezért a fogat egy kicsit kifehérítik hogy ne látszódjon a folt. Menj el ahhoz aki a fogszabájzóddal kezelt és kérdezd meg tőle is hátha ő okosabbat mond. Am én is fogszabályzós vagyok ( még fél évig)
2011. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11:52-es vok. bocsi, pont előttem írtad hogy voltatok már dokinál és nem láttam
2011. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó majd elmegyek megint és megmondom fehérítse ki.Lehet h ez a megoldás majd jelentkezem
2011. aug. 5. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Képet nem tudsz feltenni?
2011. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak mert ha a fogorvosok élőben nem tudták megmondani, akkor tőlünk kép nélkül mit vársz? :D
2011. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!