Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ott is lehet mandulakő? (kép...

Ott is lehet mandulakő? (kép lenn)

Figyelt kérdés

[link]


Ahol a nyilat rajzoltam,kb nekem ottvan ilyen nagy fehér pont,ha nyomkodom,akkor érzem,hogy hozzáérek,lökdösöm,de nemakar lejönni. Nagyobb nyomást gyakoroljak rá?


2011. aug. 6. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint a nyelvcsapodon? Hát azt annyira nem hinném, mert azon nincsenek üregek. Szerintem inkább ne nyomkodd, ha esetleg nő és fáj, menj el vele orvoshoz...
2011. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a nyelvcsap mögött,ahogy felemelkedik a nyelvcsap,akkor látom. ilyen borsonyi folt. :S
2011. aug. 6. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A garatodon sem hinném hogy lenne :) Ott inkább tüsző lehet, ha be van gyulladva... De ha nem okoz gondot inkább ne törődj vele...
2011. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs miaz.. kellemetlen leheletet okoz? voltam 2 napja orvosnál,nézte a torkom,azt mondta minden OK!
2011. aug. 6. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!