Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj az ínyfelvágás? (Kérdés...

Fáj az ínyfelvágás? (Kérdés rövid, magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés

A dokim azt mondta hogy két fogam nem jött ki,ezért meg kell vágni egy kicsit az ínyem,és így majd a helyükre húzzák őket.Volt már valakinek ilyen? Mennyire fáj pl.egy 10-es skálán?

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

17/L


2011. aug. 8. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a bölcsesség fogamat szedték ki az ínyem alól. Kapsz egy érzéstelenítő injekciót és nem érzel semmit sem. Továbbá a következő napokban szedj cataflamot vagy algopirint és jegeld, ha tudod.


Kitartás!


20F

2011. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. aug. 8. 00:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúlik az injekció hatása,10 skálán 11es lesz a fájdalom.Bocsi a kiméletlen őszinteségért,de jobb ha felkészülsz rá.Kitartást hozzá!
2011. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért van a fájdalomcsillapító. Nekem fogszabályzóm lesz hamarosan. Az alsó fogsoromnál nem bújt ki egy fogam, és nekem is vágnak egy kis "lyukat" oda. Én biztos vagyok benne, hogy iszonyúan fog fájni utána, de ilyenkor beveszek valami fájdalomcsillapítót és egész nap alszok szinte. A lázamat is mindig így kezelem és két nap alatt kimegy belőlem. Amúgy a pasimnak sok gondja volt a fogsorával, viszonylag sokszor járt szájsebészetre. Ő például legtöbbször rettentően feldagadt tőle, aztán bevett egy fájdalomcsillapítót és alvás (dettó, mint én). Viszont az utolsó két kezelés alkalmával nem is volt semmi baja. Mára már nincsenek ilyen gondjai, és örül, hogy akkor a fájdalom ellenére is rábeszélte magát! :) Meg ez lehet ember függő is. Szóval, majd megérzed úgyis. A lényeg, hogy legyen otthon fájdalomcsillapító, és szunyálj sokat! :D
2011. aug. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D:D
2011. aug. 8. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!