Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozást lehet hitelre...

Fogszabályozást lehet hitelre csináltatni? (Magán)

Figyelt kérdés
Ha igen, hol? Budapest érdekelne. 18 még nem múltam el.
2011. aug. 8. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 18 még nem múltál el, akkor egy sima fogszabályzó kb 15-20 ezer forint(csak felső), híd nélkül.

A dokival kell megbeszélni, általában készségesek szoktak lenni-bár én nem kértem még hitelt, csak hallottam!!!

2011. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem sztk alapon csinálták... Alsó, felső összesen 100ezerbe került...
2011. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy miért kell magán dokihoz menni, amikor még nem vagy 18 és támogatja a tb... kb. 100 ezer forintot spórolnátok rajta...
2011. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amiket néztem mind 200ezertől kezdődnek, az azért meg kicsit sok egy összegbe. Plusz még ha kell tömni vagy valami az is plusz pénz. Azért kérdeztem. Tb-sbe nem bízok, de ha tényleg ennyivel olcsóbb lehet oda megyek...
2011. aug. 10. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:

nem akarok beleszólni, de vannak jó dokik tb-sen is, akik lelkiismeretesen csinálják dolgukat. Meg kell találni őket, beszélni kell olyanokkal, akinek van vagy volt vasa.



Amúgy én nem értelek, inkább beleveritek magatokat egy tartozásba, minthogy tb-sen megcsináltatnátok... Ilyen időkben nem szabad hiteleket felvenni, pláne nem akkor, amikor ilyen vészjósló jelek vannak. Amúgy meg ha ad hitelt, akkor max 1 évre adja.

2011. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a kisfiam farkastorokkal született, e betegségből adódóan kell neki fogszabályzó és a nagy lóf@szt --már bocs de qwára dühit-- megy tb-re!A tb semmit nem támogat belőle!!!!!Van közgyógy igazolványa is és az sem érdekli a kutyát sem!Tehát zsebből megy minden!Az nem érdekli őket hogy egyik napról a másikra honnan szedek 50 ezret de a csekket gyorsba kell befizetni.....ennyit a tb-támogatottságról!
2012. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!