Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Napok óta égő érzés van a...

Napok óta égő érzés van a nyelvemen, mintha leforráztam volna. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már kb. egy hete érzem, hogy folyamatosan ég a nyelvem, olyan, mintha leforráztam volna. Nem tudom, mitől lehet. Külső sérülés, vagy akármi nem látható, nem is lepedékes. Az ízlelőbimbóim is megduzzadtak kicsit. Nagyon fáj az ízek érzékelése. Van ötlet, hogy mi lehet az oka?
2011. aug. 11. 19:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Most néztem, elvileg a nyelvrák egyik tünete a vörösség a nyelv oldalán, nekem mind2 oldalon vörösebb, mint máshol.
2011. aug. 11. 19:31
 2/7 anonim válasza:
0%
A sok szopás itt probléma kislányom !!
2011. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok te nyomorult, mi a f@szomnak irkálsz olyan kérdésekhez amiről fingod sincs??

Unatkozol, vagy anyád éppen éjszakás, és most te vagy otthon a Jani?


SZÓVAL NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁRNÉK, MERT NEM AKAROK NYELVRÁKBAN MEGDÖGLENI.

2011. aug. 11. 19:34
 4/7 anonim válasza:
Lehet egyszerűen csak megégetted a forró levessel, vagy ilyesmi. Várj egy pár napot, ha nem múlik és ugyanúgy fáj, nézesd meg orvossal.
2011. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ez az "égés" körülbelül már négy-öt napja tart folyamatosan, szóval nem tegnap vagy ma történt, mert akkor leszarnám, de ez már huzamosabb ideje így van.
2011. aug. 11. 20:12
 6/7 anonim válasza:
SZERINTEM SÜRGŐSEN MENJ EL AZ ORVOSHOZ NEHOGY MÉG BAJ LEGYEN :)
2011. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia! Nekem pont ez a helyzet. Mitől lehet? Légyszi válaszolj!!
2011. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!