Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok lelkiismeretes,...

Ajánlanátok lelkiismeretes, kedves és nagyon ügyes fogorvost Székesfehérváron? Nagyon Fontos!

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon nagyon extrém félős vagyok, halálosan rettegek a fogorvostól viszont ritka rosszak a fogaim (kiskoromban nem tanítottak meg fogat mosni). Olyan dokira lenne szükségem aki türelmes és megérti, hogy baromira rettegek, és jól végzi a munkáját, tapasztalt. Magánorvost is írhattok.
2011. aug. 13. 16:16
 1/2 anonim válasza:

Engem sem tanítottak meg fogat mosni kiskoromban, és a fognyaknál leszedte a zománcot a fogkefe. Én nem is gondoltam volna, hogy ez lehetséges. Én majd most megyek el, mert nem bírom tovább. Ha bevált, majd megírom.

Elég régi a kérdésed, ha Te voltál már azóta, és bevált, és nem is kértek rettentő sokat, akkor megírod nekem, hogy hol voltál?

Én fehérvári vagyok.

2013. jan. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helló! Remélem még nem késő a válaszom, de nem jártam erre régóta! Igen voltam fogorvosnál, magánrendelésen. Dr. Tapolczai Mária doktornőnél voltam. Csak ajánlani tudom. Nagyon ügyes, türelmes, jó fej. Menj hozzá bátran. Várfok utcában van a magánrendelése, de a szájsebészetes is rendel, ha nem akarsz fizetni.
2013. márc. 29. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!