Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segitseg, feljott az inyem!?

Segitseg, feljott az inyem!?

Figyelt kérdés
2 bolcsifogam no, az egyikkel megszenvedtem, de kaptam ra gyogyszert es ecsetelem a biztonsag kedveert, de mar nem faj es nem is gyulladt. A masik, mar 2 eve no, azzal sose volt gond, most viszont erzem a nyelvemmel, hogy mellette (vagy folotte?) feljon az inyem. Nem faj (nem is duzzadt, vagy ilyesmi), nem is verzik, fogmosasnal se, de azert megijesztett. Ez termeszetes, ha no vagy van okom aggodni?
2011. aug. 13. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem lifegett egy kis ínydarab, szép lassan helyrejött.

Azért ecseteld, nehogy valami baktérium bemenjen a vérkeringésedbe, mert az nagyon veszélyes tud ám lenni!

2011. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez normális dolog! Nekem is fityegett 1-2 ínydarab mikor nőtt a fogam, de vagy leesett vagy eltűnt magától.

Nem kell aggódni miatta!

2011. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!