Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon lepedékes a nyelvem és...

Nagyon lepedékes a nyelvem és zavar, pedig minden nap mosok fogat és a nyelvem is szoktam kaparni. Mit tegyek hogy eltűnjön?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit én tudok erről, hogy a szervezeted méreganyagai távoznak a nyelveden keresztül, ezért lepedékes.

Ezen a fogmosás nem segít.


Gondold végig miket eszel. Sokat eszel műkaját? chips, csoki, és a többi? Sokat iszol üdítőket? Tele szinezőanyagokkal?


Ha igen a válasz, akkor ami segíthet az egy jó méregtelenítés. Mondjuk egy lébőjt vagy gyümölcs/zöldség böjt kúra.


Amit még olvastam hogy jó erre, az reggel éhgyomorra egy evőkanál olivaolaj, amit a szádba veszel és ameddig csak birod rágod és forgatod a szádban. Legalább 5 percig. (csak eleinte gusztustalan) és utána kiköpöd. Ha jól csinálod a méregtelenítést és elég ideig rágtad akkor tejfehérnek kell lennie és az azt jelzi hogy sok méreganyag távozott.

2011. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lepedékes nyelv gyomor betegségre is szokott utalni.Nem árt ha el mész az orvoshoz.
2011. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!