Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csepeli szájsebészet az...

Szilvi & Argos kérdése:

Csepeli szájsebészet az Áruház téri rendelőben. Milyen tapasztalatotok van? Dr. Heréb Istvánról vélemények? Mennyire fájdalmas a foghúzás, ha kicsit benőtte az íny?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

En a helyedben megkeresnek egy tehetseges fogorvost, es meg akkor is, ha privat, de kikernem a velemenyet, hogy valoban szukseges ez a beavatkozas!

Ezt En tapasztalatbol tudom, tehat szajsebeszetre kellett volna mennem, de igy tettem, mint fent tanacsoltam is, s az lett a vege, hogy amelyik orvostol kertem meg egy velemenyt, az egyszeruen kihuzta, s nem volt szukseg semmilyen mutetre! Nem beszelve arrol, hogy nem is ereztem azt, hogy kihuzta...

2011. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam nála, de nem volt jó tapasztalat. Vágta az ínyt a bölcsesség fogamról, nos fájt mert az érzéstelenítő fele a köpőcsészében landolt mert szépen mellé nyomta. Nem volt éppen szimpatikus!
2011. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sziasztok!Én tegnap voltam Nála,rágófogamat ,,húzta " ki,de én ezt nem nevezném húzásnak.ellenszenves,arogáns,és bunkó.Véste,kalapálta a fogam,közben szitkozódott,én majd meg haltam a fájdalomtól,ugyanis ahogy kalapált,és vésett,borzasztó érzés volt,hiába kaptam érzéstelenítőt! többször rámkiabált,hogy ne óbégasson,ne játsza az eszét,stb! több darabban tudta csak kicibálni a fogam,ami valóban rossz állapotban volt.közben a vér ráfröccsent az ingjére,na akkor még idegbetegebb lett,aztán mikor kész lettem(minden értelemben) kifele menet köszöntem,ö meg nem...otthon mikor kiállt a zsibbadás,észrevettem hogy tiszta seb a szám,mivel a fogóval v vésővel,teljesen kisebesítette!! Több ismerősömmel is hasonlóképpen járt el,én még soha az életemben nem találkoztam nála embertelenebb ,,orvossal". Tudom hogy csepelen csak ő van,de Én többet nem megyek hozzá!megalázó,és embertelen.

Üdv mindenkinek....

2012. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mindenkivel egyetértek! A csepeli szájsebészet borzalmas! Nekem a tavasszal volt fogműtétem. Olyan vastag tűvel adhatta az injekciót, hogy dőlt a számból a vér. A ruhám is véres lett, és ez még csak az injekciózás volt. Akkor egy hölgy is várt az orvosra, neki is dőlt a számából a vég az injekciózás után, de ő bekopogott, és szólt a nővérnek, de a nővér azt mondta, hogy ez természetes. A fiamnak a fogát húzta ki, ő látta is, hogy milyen vastag tűvel szúrt, egy helyre kapott szúrást, úgy érezte, hogy egészen a fog gyökeréig szúrt, és ott még forgatta is a tűt. Nagyon fájt neki. Aztán a húzás is nagyon fájt. Szerintünk azért, mert nem több helyre adta be az injekciót. Többet nem megyünk hozzá.
2012. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
utolsó elötti vagyok.képzeljétek el,azóta csak rosszabbodott a helyzet.elmentem a Mária utcai szájseb.klinikára,ott majdnem sokkot kaptak a Heréb által végzett,,munkától" ugyanis benne hagyta mindkét gyökeret,az egész rész elfertőződött,tele van aftával a szám,nem tudok sem beszélni,sem aludni a fájdalomtól...írtak antibiotikumot,most azt szedem,és cataflamot. azt most nem írnám le hogy mi volt a véleményük a Herébről,de gondolhatjátok.fontolgattam hogy visszamegyek hozzá,és ,,elbeszélgetek vele" de nem érnék el semmit,szerintem nem hiába van ott már 100 éve....:(jövő hét hétfőn műtik ki a gyökeret...jó mi? :( csak annyit mondok,hogy KERÜLJÉTEK EL EZT A SINTÉRT én az ellenségemnek sem kívánom ezt a szenvedést amit okozott nekem...:((
2012. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!

Úgy mentem be hozzá, hogy nem fájt a fogam, csak letörött egy kis darab belőle. Erre azt mondta a dr. Heréb, hogy nem lehet megmenteni, beadott két brutál injekciót és kihúzta a fogamat. A húzás kb. 1 és negyed óra volt, véséssel, kalapálással.

Mostanra végre találtam egy jó fogorvost, aki ledöbbent a vésésen, azt mondta, hogy gyakorlatilag nem maradt csont.

Következmény: egy mozgó fog, 100k huf csontpótlás, 200k huf fog implantátum.

(Más fogorvos azt mondta, hogy gyakorlaitlag manapság már nem vésnek).

Tanulság: messziről kerüljétek el!

2012. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!