Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen átlag árban csinálnak...

Milyen átlag árban csinálnak alsó és felső protézist a körzeti fogorvosok Nyíregyházán? Még nem vagyok nyugdíjas.130-150 EFt-ot nagyon drágálom.

Figyelt kérdés
2011. aug. 20. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem tűnik drágának.
2011. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennél olcsóbban nem kapsz. A barátnőmnek 300ezerért csinálták, erre is azt mondták, hogy ez egy középkategóriás ár.
2011. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Átérzem a problémát, hasonló cipőben jártam én is. A fogorvosok a felső protézis elkészítésére 70-80 ezer Ft-ot mondtak. Igaz, én Pest megyében lakom, de ezt én is nagyon sokalltam.

Felkerestem hát egy fogtechnikust, aki fele áron, 35 ezer Ft-ért elkészítette a fogaimat, ugyan úgy garanciát is vállalt, s állítom szebb, mint a barátnőmé, aki fogorvosnál készítette.

Javaslom, próbálkozz Te is ezzel, hátha olcsóbban megúszod.

2011. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!