Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyszerű rendelői fogfehérí...

Az egyszerű rendelői fogfehérítés mennyire segít?

Figyelt kérdés
Itt Püspökladányban ilyen "sínes eljárás" van 40ezerért, de hallottam lézeres eljárásról is ami 80-100ezer között mozog. A lézeres az jobb mint a sínes? És ha igen meg tudná mondani valaki hogy melyik városban és hol van olyan fogászat ahol lézeres f.fehérítés van? :)
2011. aug. 28. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
fogkövedet mikor szedetted le utoljára?
2011. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem h mi köze van ennek a kérdésemhez, de 2 hónapja :)
2011. aug. 28. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

csak azért kérdeztem, mert a fogkőleszedés sok ember ilyen irányú problémáját megoldaná...nyilván a tiédet nem, ha 2 hónapja szedték le...



van egy ismerősöm, állandóan panaszkodik, hogy sárgák a fogai, meg használja a drága otthoni fehérítő szarokat, közbe meg olyan fogköve van, hogy szinte a foga nem látszik ki alóla, de le nem szedetné...



amúgy nézz körül ezeken a közösségi vásárlós oldalakon néha egész jó összegért vannak fogászati kezelések, fogfehérítéssel

2011. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nézegetem a netet, azon gondolkozom hogy elmegyek a ladányi orvoshoz és ezt a sínes dolgot megpróbálom, de ha alig van hatása akkor inkább gyűjtök még 1 évig és lézerrel csináltatom meg :), a leírások alapján az jobbnak hangzik, és 2szer drágább is... Nem engedhetem meg magamnak hogy kidobjak 40ezret a semmiért, mert ez nálam nagyon nagy pénz. De minél előbb szeretnék fehéríttetni, ezért írtam ki a kérdést, ha vkinek van tapasztalata, v nagyon ért hozzá, akkor egy tanácsot adhat h hova mennyek... Minden rendelőben a fehérítő gél koncentrációja változó, nyilván az árak is ezért térnek el, és nem mindenhol írják ki h pl. ha hidrogén-peroxid a gél az hány %-os, mert ez a lényeg h minél erősebb legyen :)
2011. aug. 28. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kúra szerűen használom a Whizzer-t, az otthon i fehérítő csík ,ami feloldódik. minden nap használom 1-2 hónapig. aztán fél év szünet. Szerintem tök jó.
2011. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!