Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van értelme belső fogszabályzó...

Van értelme belső fogszabályzón gondolkodnom? (a tejfogam későn esett ki és felcsúszott a szemfogam, és nagyon csúnya)

Figyelt kérdés

egyetlen egy fogamról van szó ,és a állkapcsomon is látszik ahogy eltorzítja mivel kinyomja a számat.magyarul hülyén nézek ki:S xd


azért szeretnék belső fogszabi ,mer borzasztó letargikus állapotba kerülnék ha nekem külsőt kéne hordanom több évig.már a gondolattól borzongok ,pedig már 4 éve feltehettem vna de azóta nem sikerült megbarátkozni vele


győri vagyok 18f


2011. szept. 4. 22:04
 1/6 A kérdező kommentje:
annyira gáz hogy az összes korombelinek szépnek látom a fogait, az enyémhez képes. nem vagyok csúnya ,de a fogaim...
2011. szept. 4. 22:07
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem tetess fel, ha téged ennyire zavar...de jobb lenne, ha egy fogorvostól kérdeznéd meg, mert az is lehet, h pl éjszakaival is meg lehet oldani.

(én a helyedbe a solydent-be mennék, bár nem tudom, hogy ott tesznek-e fel fogszabályzót, de mint fogorvosok nagyon okék)

2011. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szégyenlem nagyon de 14 éves korom óta nem volta fogorvosnál, akkor azt mondta hogy éjszakai kizárva(ekkor nagyon befostam).nemtom mit csniáljak.még arra is gondoltam hogy éjszakait hordanák mindig szinte, kivéve suliba nem mennék abba, meg bulizni, de am mindig hordanám. de gondolom ez is hülyeség...:\


tényleg nagyon szükségem lenne rá.de nem akarok bénának tűnni.mer a fogszabi ezt tenné velem,eleinte biztos:S

2011. szept. 4. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
épp valamelyik nap találtam rá a neten az un.gyors fogszabályzásra ( [link] én is ezen agyalok, csak előbb elő kell szurkolnom rá a 400ezret :D
2011. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rossz vonalon gondolkodsz. a belsö fogszabi milliós nagyságrendü. ráadásul az ínyre is rossz hatással van, gyakran okoz foginysorvadast, legalábbis letolja az inyt, nehéz tisztitani, tehát jó eséllyel még 2-3szuval fogat is nyernél vele ke?elés végére. az állandó külsöböl a zafirkistály,ami alig látszik, az is csak a töredéke, ráadásul tisztitani is könnyebb, kényelmesebb a viselése.
2011. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja az éjszakai pedig semmit nem segitene.SEMMIT.pénzkidobás lenne meg kényelmetlenkedés a semmiért. az csak korai gyerekkorban segít, 14fölött már csak helybentartásra használják
2011. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!