Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati kezelésre járok?...

Fogászati kezelésre járok? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már elég rég óta járok a körzeti fogorvos, sajnos rossz állapotban vannak/voltak fogaim. Ma a bal felső 6-os rágófogat amalgánnal tömte, kérdeztem, hogy nem káros-e. Erre azt mondta a cigaretta, az alkohol káros. Ráadásul még mondta, hogy neki 10! amalgán tömése van és még itt van. Hiába, hogy felső, de többet nem engedem amalgánnal tömetni, inkább kifizetem a 3000Ft-t foganként.


Másik kérdésem, hogy a felső első fogaim közt is van már elég nagy rés. Ma mondtam neki, hogy azt kellene, erre megnyomkodta, és mondta, hogy szivárog a vér, hozzáér az íny, most nem csinálja. Mit fog vele kezdeni? Lehet koronát tesz rá?


2011. szept. 7. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,először is manapság már nem használnak amalgám tömést...

Koronát csak pénzért tesz rá. Lehet,hogy még be tudja tömni,bár amalgámmal inkább ne tegye :D

Nekem elöl lyukadt a fogam,de szépen betömte fehér töméssel.

2011. szept. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig azzal tömte, de többet nem engedek neki!
2011. szept. 7. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!