Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tud meggyógyúlni a...

Hogy tud meggyógyúlni a gyulladt fogíny, ha erősen kell fogkefével sikálni? Így újra és újra felsértem az ínyt! )

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyon erősen rámenni az ínyre, sőtt! Nem szabad. Csak annyira nyomd oda a fogkefét, hogy ne törjön meg a sörte, hanem a hegyével tisztítson, ilyen erősséggel bátran rámehetsz az ínyre is, nem sérti fel újra.
2011. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átmenetileg használj lágy, vagy akár gerek fogkefét. Ha az ínyed állapota már jobb lesz, akkor térj vissza közepesre. Feltételezem, kezeled valamivel.
2011. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sosem csináltam ezt még a fogorvos javaslatára sem!!! ha netalán gennyes, szívkálom és köpködök, nagyon lágyan mosom ott az innyem, szájvizezek és ecsetelek.
2011. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
használj Corsodyl öblögetőt,nagyon jó íny gyulladásra.Patikában lehet kapni.Fogmosás után pár perc múlva lehet öblögetni, naponta 3x.
2011. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Már tegnap óta is sokat javult,így,hogy óvatosan mostam.Addig zsálya teával öblögettem,de ma megveszem a Corsodylt is,mert úgy olvastam,hogy nem csak gyógyít,hanem meg is lehet vele előzni a bajt.
2011. szept. 21. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!