Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó, kíméletes, olcsó fogorvos...

Jó, kíméletes, olcsó fogorvos XVII. , XI. , XXII. kerület közelében?

Figyelt kérdés
Van pár lyukas fogam, jó lenne vki olyan, aki a fogmegtartás mellett van és nem túl drága, vagy esetleg diákkedvezményt lehet nála igénybe venni.
2011. szept. 25. 15:09
 1/5 olaszo válasza:
Jó, kíméletes, olcsó fogorvos nincs. Ha jó és kíméletes az drága.
2011. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
relatíve olcsó..akárcsak pár ezerrel, mint az átlag
2011. szept. 25. 16:27
 3/5 anonim válasza:

[link]


Itt ingyen megcsinálják.... Nagyon rendesek a dokik és figyelmesek. :))) Hasonló problémáim voltak nekem is és itt csináltattam meg... :)))

2011. szept. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Én ismerek a XXII. kerületben, DR. Bozóky Xéniának hívják. Budatétényben a Dézsmaház utca 27.-ben dolgozik, a Camponától 5 percre. Nagyon aranyos, türelmes, és egyáltalán nem drága. Én is hozzá járok, teljesen meg vagyok vele elégedve. Megadom a telefonszámát: Zafirfogászat 06-30-573-7972

2012. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a dentus fogorvoshoz járok a 12. kerületben. Itt találtam meg őket: [link]


Szerintem nézz körül az oldalon és a legszimpatikusabbat válaszd ki.

Nem menj csak az árra, mert a fogad fogja bánni. Mondhatnám otthagyod a fogad... hehe :)

2013. febr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!