Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy nagy pukli az ínyemen...

Van egy nagy pukli az ínyemen mi lehet az? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Csak egy picit fáj.
2011. szept. 29. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ milyen....esetleg ha megsértetted akkor semmit,ha más van mögötte akkor fogorvos...nekem gennyes lett 1 ilyen eset után aztán volt minden finomság az orvosnál...
2011. szept. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem genny de mit fognak vele csinálni ha megkérdezhetem?
2011. szept. 29. 01:17
 3/8 anonim ***** válasza:

hát nekem nem volt csak 1 pici lyuk a fogamon elenyésző de vmi baci okozta a gennyesedés,gyökérkezelés,tömés,korona...


az eleje főként nem kellemes...de menj el mert nekem hajnali 4kor jött bele 1 irgalmatlan fájdalom....megnyitják sztem h lefolyjon a genny...

2011. szept. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem is volt, de nem gennyes volt, hanem fájdalmas, és olyan anyagból volt, mint maga az íny.. kb. akkora volt, mint egy zöldborsó. Szájsebészeten érzéstelenítésben levágták (semmit se éreztem belőle)... Mondták, h kb. egy-két óra múlva kiköphetem a tampont, addigra eláll a vérzés is. Így mentem vissza a m.helyemre dolgozni, és két óra múlva tényleg nem volt semmi.


Szövettanra küldték a kis "puklimat" és 2 hét múlva hívtak, hogy jóindulatú szövet-daganat volt.

2011. szept. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat holnap elmegyek a dokihoz
2011. szept. 29. 03:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkoromban volt pukli az ínyemen, akkor azt mondták, az ott lévő fogamat kell kihúzni.
2011. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na, mit mondott a doki a puklidra?
2011. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt hogy haggyam békén met magától el fog tünni és úgy is lett mert egyre kissebb
2011. okt. 1. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!