Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális az, hogy 3 nappal...

Normális az, hogy 3 nappal felső 6 os őrlőfog húzása után, miután ettem, fogmosásnál azt vettem észre hogy egy picit csordogál a vér le a fog helyéről?

Figyelt kérdés
a vérdugó biztos hogy meg volt mert direkt ezért nem ettem semmit , csak turmixokat ittam 3 napig, és óvatosan fogat mostam meg Tantum Verde szájfertőtlenítővel fújogattam a számat, meg a kihúzott fog környékét...
2011. szept. 30. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és most is csak a másik oldalon rágtam >.<
2011. szept. 30. 20:15
 2/5 anonim ***** válasza:
normális. a húzás után nagy felületnek kell gyógyulnia és a szájban a sebek nehezen gyógyulnak
2011. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg normális, ne ijedj meg.
2011. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"csak turmixokat ittam"

Ugye nem tej alapúakat?

2011. okt. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De igen , viszont teljesen laktózmentes, UHT tej volt , és mivel minimális baktérium így is volt benne ,ezért azonnal a turmix megivása után fogmosás, + tantum verde szájfertőtlenítő.
2011. okt. 1. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!