Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan fogfehérítési mód,...

Van olyan fogfehérítési mód, mi nem roncsolja a fogakat?

Figyelt kérdés
Eléggé kalciumhiányosak a fogaim, és átlátszó az alja, a doki nem vállalja, azt mondta, hogy biztos van aki megcsinálja, de ő nem, mert felnőttként is ezekkel a fogakkal kell majd éljek... Egyébként ezt az otthonira mondta, amikor éjszakára valami trutyit kell sínnel felhelyezni... De hallottam már ultrahangosról, vagy milyen, polírozósról, UV fényesről, stb... Van olyan, ami nem cseszi tovább a fogam, hanem csak fehérít? Fogkrémek nem jók, és nem is használhatom őket különböző okokból. Egyébként 15 L, fogszabi után elég sárga maradt a fogam... Nem dohányzom, nem kávézom, nem teázom, szóval nem nagyon van, ami színezhetné... Már próbáltam a fogkrémeket, a szódabikarbónát, de nem használnak, és mint írtam, hosszútávon nem használhatom egyiket sem... Valaki, aki csnáltatott? Van olyan, ami nem teszi úgy tönkre, mint az a maró trutty? Légyszi normális válaszokat írjatok, nem az ócsárolásra vagyok kíváncsi, meg hogy nem kéne enyni idősen, stb... Köszi:)
2011. okt. 1. 15:57
 1/4 anonim válasza:
mossál minden kajálás után kb fél órával fogat és olyan fehér lesz h látni fogják az emberek a tükörképüket benne. Ne igyál kávét, ne egyél csokit meg ilyeneket, és ne cigizz mert lehet ezektől van. Nekem bevált.
2011. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem cigizem, nem kávézom. Csokit viszont reeengeteget eszem:/// A fogmosás ok, de suliban elég nehezen kivitelezhető... Ja és teázni sem teázom:) Kipróbálom, köszi:) És az nagy baj, hogy elmex-szel tudom csak mosni? Mármint semmi fogfehérítős szutyok, mert mint írtam, kisebesedik a szám, szóval csak az ilyen fogkrém marad...
2011. okt. 24. 14:59
 3/4 anonim válasza:

Szia! Nekem is hasonló problémám van a fogaimmal, mint neked. Végül elmentél fogfehérítésre? Vagy bevált valami más?

17/L

2012. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mentem.:S Talán a szódabikarbónás fogmosás egy picit javított rajta, de lehet, hogy csak nekem tűnt úgy..:/
2012. aug. 9. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!