Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kattog mostanában az...

Miért kattog mostanában az állkapcsom?

Figyelt kérdés

13,5 éves vagyok és mostanában kattog (bal oldalon) az állkapcsom.

Most reggel evés után (1 órája volt) állandóan "bekattan" az állkapcsom, és fáj, ha megpróbálom kimozdítani. És mikor becsukom a szám, összezárom akkor ott mintha egy zacskóra harapnék olyan hangok hallatszanak.

Valami bajom lenne?? S.O.S!!!


Köszönöm előre is a válaszokat, kérlek, normálisan válaszoljatok ! :)


2011. okt. 2. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tartó ízület meghúzódott. Általában elmúlik magától,de ne mozgasd kézzel vagy ilyesmi,mert rosszabb.
2011. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet :/ És hogyha a számat nagyra kitártom, és úgy kikattan az rossz? Mármint, ha a szájkitátással akarom kipattintani.
2011. okt. 2. 10:28
 3/4 anonim válasza:

Velem is van már bő 2 éve és nem tudom mi lehet ez.

Emlékszem egyszer suliból jöttem haza csináltam hamburgert kinyitottam a számat és egyszer csak úgy elkezdett fájni hogy nem tudtam a számat becsukni aztán pár percre rá elmúlt asszem azóta van velem ez. Néha mikor ásítok akkor megint elkezd fájni és beakad és nem tudom bezárni a szám de ez már ritka viszont mikor eszek akkor lehet hallani hogy kattog.

2011. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most pár napig ne nagyon tátsd ki nagyra akkor vissza húzódik a tartó ízület.

Nem lesz semmi baj.

2011. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!