Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ferde fogak kezelése, fogszabá...

Ferde fogak kezelése, fogszabályozó nélkül?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan fogorvosi beavatkozásról amivel elülső néhány fogat helyre lehetne hozni fogszabályozó nélkül ?
2009. ápr. 28. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem, nem lehet. Nem is értem, mire gondolsz? Krémre, amitől visszaferdül a fogad?! :-)))) Fejtsd ki kicsit bővebben!
2009. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak kisebb, és csak esztétikai a hiba (vagyis pl. a harapásoddal minden oké), akkor meg lehet oldani kerámiahéjakkal, esetleg koronákkal, de mindkettő több-kevesebb foganyag lecsiszolásával jár, és ha egyébként ép a fogad, akkor ez elég nagy áldozat lenne. Árban sem biztos, hogy sokkal jobban jössz ki, mintha fogszabályozót tetetnél.

Gondolom nem szeretnél fogszabályozót, ezért írtad ki ezt a kérdést, de azért én csak biztatnálak. Nekem már 8 hónapja van fogszabályzóm, nem tini vagyok, de ennek ellenére bevállaltam a fémet, hidd el, a kutya sem foglalkozik vele, volt olyan, aki a 8 hónap alatt egyetlen megjegyzést sem tett rá, mások is csak annyit mondtak az elején, hogy "Jééé, van fogszabályzód?", és tök vicces, ha pl. színes gumikat kérsz rá, mindenki röhög, hogy tök buli! :)

2009. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hmm érdekes, sajnos nem kicsit ferde, hallottam már belső fogszabályozórol is de azt nincs ember aki megfizeti. És mondjuk ha "kiesne" az a fog, akkor fogpótlás ?
2009. ápr. 28. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én németországban élek itt a 14-20 évesek 90%ának!!!!! fogszabályzólya van. senki nem szégyenli nem úgy mint nálunk magyarban. sokkal nagyobb szégyen ha felnött korodban csálék a fogaid. inkább fogszabályzó késöbb nagyon fogod bánni ha most nem csináltatsz hidd el. a szép fog fél siker mindenhol. pl munka, szerelem
2009. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Héjakkal megehet oldani
2009. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ha az egyik fog kiáll akkor is ?
2009. máj. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!