Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájszagom van? Nagyon aggaszt...

Szájszagom van? Nagyon aggaszt ez a kérdés.

Figyelt kérdés
A tapasztalatom az, hogy a társaságomban mindenki az orrát piszkálja félpercenként. Nem, nem képzelődöm, mert igen viszket az orr, na de nem ennyiszer. Félreértelmezhetetlen jeleket veszek észre ezzel kapcsolatban. Rossz fogam nincs, és soha nem is volt, szóval ez biztosan nem lehet az oka. Rágógumit rendszeresen használok, szinte már létezni sem tudok nélküle. Fogat is naponta többször mosok. Kérdeztem már két jó barátnőmet is, és mindkettőjük azt mondta, hogy nincs szájszagom. A barátomat már nem mertem megkérdezni, így is eléggé nagy bátorság kellett a barátnőimnél. Eléggé kétségbeesett vagyok, már ez tölti ki minden gondolatomat. Sokszor már meg sem szólalok inkább. Ha tudtok esetleg valami magyarázatot, vagy segítséget szívesen venném, mert úgy érzem így teljesen elszigetelődök az emberektől.
2011. okt. 7. 19:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
17%
mos fogat és vegyél rágót ha nincs pézed rágjad meg öregapád bagóját
2011. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
gyomorsav?
2011. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Simítsd meg az ujjaddal a nyelvhátadat (azt a részét a nyelvednek, ami egészen hátul van, mintha meg akarnád magad hánytatni, csak ne dugd hányingerig:) ), és szagold meg az ujjad. Érezni fogod, ha valami nincs rendben.

Na? Mi lett?

2011. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Ha már ilyen nagy okosságokat írsz, legalább próbáld meg helyesírási hiba nélkül! :)
2011. okt. 7. 19:12
 5/36 anonim ***** válasza:
de ezt nem nekem szántad, ugye?
2011. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Gyomorsavtól lehet?

Szoktam ezt a "technikát" alkalmazni, néha kellemetlennek is szoktam találni a szagát, mikor nem rágózom, vagy már pár óra eltelt fogmosás nélkül. Mit tehetnék ellene? Mert félek, h a rágógumi kevés ide... Vizet rengeteget megiszom a nap folyamán.

2011. okt. 7. 19:16
 7/36 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő, az elsőnek szántam :)))) Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. okt. 7. 19:18
 8/36 anonim ***** válasza:

én is emiatt járok most dokihoz, a fogorvos mindent rendben talált, most éppen azt kutatják, nem nyitott-e a gyomorszájam, de az enyém akkor is nagyon durva, ha rágózom, vagy közvetlenül fogmosás után

a nyelvhátas vagyok :)

2011. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Nyald meg a kezed fejét, pár pillanat múlva, ha megszáradt, szagold meg. Ott az eredmény. Ha nem érzel semmi, lehet a szaglásoddal van baj.

Ha a gyomroddal van baj, fehér a nyelved, stb. jelenségek lehetnek, fordulj orvoshoz.

2011. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
hát, ha a kézfejemet nyalom meg és szagolom, annak nincsen különösebb szaga, de ha a nyelvhátammal próbálom ki - elkeserítő a helyzet, és a kilehelt levegőmön saját magam is gyakran érzem. A kézfejemen mégsem. Én sem értem.
2011. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!