Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hol a gond? IRJ! Kerdesed tul...

Hol a gond? IRJ! Kerdesed tul rovid.

Figyelt kérdés
Naponta 2 x mosok fogat es megis ugy erzem h van egy kis szaj szagom mert ugy szoktam ellenorizni h meg kaparom az ujammal a nyelvem tovet ott ben es akkor erzik az ujjaomn mitol van ez?????????mit tegyek ellene? pls help!
2011. okt. 11. 20:09
 1/6 anonim válasza:
Az emésztéstől is lehet.(helytelen táplálkozás, de ebben nem vagyok biztos)
2011. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hat nem tudom de elol a nyelvemen ha oda teeszem ujjam nem erzik csak hatul mit tehetek ellene:((?
2011. okt. 11. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyomorbol erkezik ez, de altalaban mar egeszen szagos szokott lenni. A rossz emesztesnek a tunete!
2011. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit tegyek ha az a gond es ha mas???
2011. okt. 11. 20:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fogkefek,amivel a nyelvedet is le tudod tisztitani,a lerakodastol,en fogmosaskor a fogkefevel szoktam.
2011. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rossz az emesztes, tulteng a sav, tul lassan halad at a taplalek a gyomron es a beleken. Keruld a savfokozo eteleket, a bo zsirban sulteket, a kavet, a cukrot, alkoholt. Fogyasszal friss gyumolcsot es zoldseget. Reggelire pl. paradicsom, s. repa, zeller, cekla. Ezeket lehet salatanak, vagy pedig frisslenek elkesziteni es fogyasztani.

Naponta egyel friss almat. Ezeket lehetoleg ehgyomorra fogyaszd el, es mar az etkezesek elott is ehetsz 1 almat, vagy paradicsomot, vagy pedig az etkezeshez keszitesz ezekbol salatat.

1 pohar vizbe nehany csepp aroma olajat keverj el, es ezzel vegez oblitest. /kakukkfu, fahej,szegfuszeg/

2011. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!