Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínygyulladás és gennyesedés...

Fogínygyulladás és gennyesedés ellen tanácsok?

Figyelt kérdés
Tegnap estére egy púp lett az ínyemen, nyomásra érzékeny volt. Vettem be gyulladáscsökkentőt, valamivel jobb lett, de nem javult a helyzet. Ma 5 óránként vettem be a gyulladáscsökkentőt, mert 4 óra elteltével kezdett mindig egyre érzékenyebb lenni. Délutánra már egy 1forintos nagyságú dudor lett az ínyemen, és most "kifakadt", mert elkezdett gennyezni. Percenként öblögettem, és próbáltam a gennyet kipréselni belőle, de nem oké. Ecettel kiöblítettem. A nagy dudor helyén most egy kis dudor van, és sötét barna színű. Mit tegyek? Ami segítene, vagy netán helyrehozná? Egyáltalán el fog múlni maradandó nyomok nélkül? (A keletkezett "lyuk" miatt) Fogorvoshoz nem tudok menni.
2011. okt. 20. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogorvoshoz miért nem tudsz menni?
2011. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ecettel?! Na ilyet ne csinálj többet. Egyrészt semmit nem használ erre, másrészt a sav szépen elkezdi oldani a fogzománcot. Csak valami szájfertőtlenítőt használj, pl. Glycoseptet.
2011. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!