Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Létezik, hogy 4 db fogkorona...

Létezik, hogy 4 db fogkorona 120. 000ft SZTK-ban?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos, hogy az első 4 fogamra fogkoronát kell tenni ami 120.000.-ft. 40.000.-ft lenne egy fog???
2011. nov. 2. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem Nyíregyházán 3-as korona volt 75000Ft, a gyökér eltávolítása 13000Ft, plusz a bejárás, stb. Balesetem volt, 1 kitört, mellette kettőt csiszoltak le. De szép lett, csak nagyon drága volt, egyhavi béremből ki sem jött. Magándokinál csináltattam, mert ahol lakok, ott ki sem merték húzni az ínnyel benőtt gyökeret, úgyhogy egy magán szájsebész szakorvoshoz kellett járnom, ő csináltatta a koronát is.

2011. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez veszett sok!! A bátyám most csináltatott egy négyes koronát porcelánból, ami 80 ezerbe került. A tiéd nagyon sokallom.
2011. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezért kérdeztem. Szerintem is sok pláne hogy sztk-ban csinálják még csak nem is magán.
2011. nov. 2. 23:17
 4/7 Dagón válasza:

Ha négy darab korona 120.000 Ft akkor menni is egy darab?

Hármasszabály?

A kérdésre válaszolva meg nem, nem drága.

Egy jó magánorvos gyökérkezeléssel csiszolással 250.000 ért csinál egy hármas koronát. Bár ez függ régiótól meg minőségtől is.

2011. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Varga Ercsi válasza:
Nekem itt ahol lakok 12 ezer ft egy fogra korona viszont itt melletünk a faluba tán meg még olcsóbb tán 10 ezer ftért vagy ott körül csinálják meg műanyagot persze.
2013. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az nem korona, hanem "híd"

(ami nem egy tagból áll)

2014. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg attól függ milyen anyagból készül
2014. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!