Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS! Ez normális, hogy ilyen...

SOS! Ez normális, hogy ilyen hülyén áll a protézis?

Figyelt kérdés

Anyámnak ma lett kész a protézise, és már ki is van fizetve. Az előbb mutatta, de szerintem valamit irgalmatlanul elcsesztek. Teljesen előreugrik neki, mintha valami rágcsáló lenne:S Nem is zár jól az alsó és a felső fogsor, van vagy fél centi differencia köztük. Ha összezárja a száját, a felső ajak úgy simul a felső állkapocsra, mintha... mintha tényleg egy egér lenne.

Elvileg mélyharapása van. De eddig is az volt neki, és a régi híd teljesen normálisan állt. A fogorvos szűrhatott el valamit nyomatvételnél? Mert én ilyet még nem pipáltam.


2011. nov. 11. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Máséval cserélhették el.
2011. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azt hogy?:O
2011. nov. 11. 16:38
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem próbálta be a fogorvos, nem nézte át, hogy minden rendben van? Fura lenne. Vissza kell menni, hogy hozzák rendbe.
2011. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de inkább. de szegény anyámnak 2-szer felpróbálta, de egyedül volt, és igazából már olyan régen nincs foga, hogy már nem is tudja, hogy kéne állnia. A fogorvos meg azt mondta neki, hogy ez így normális, mert hogy mélyharapása van. De én ilyet még NEM láttam...
2011. nov. 11. 16:41
 5/15 anonim ***** válasza:
Menj vele vissza az orvoshoz, csinálja meg rendesen.
2011. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Anyukám hasonló problémával visszament az orvoshoz, tapasztottak valami anyagot hozzá, még rosszabb lett.

Elment egy ismerős technikushoz, hogy mit csináljon. Azt mondta, dobja a háta mögé! S a technikus csinált neki egy passzolót.

2011. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ki vehető a fogsor? Vagy fel van rögzítve?

Akkor áll hülyén ha túl fehér a színe! Nem kért rikító fehéret véletlenül??Nagyon ronda esztétikailag.

Ha rögzítve van ,kár vissza menni ,mert csak roncsolva tudja kiszedni a fogsort.

2011. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

rohadjon meg az a hülye nő:@ bocs a kirohanásért, de ez az idióta nekem már tömött két fogamat, mindkettő rosszabb lett pár hónap múlva. Direkt mondtam, hogy ne hozzá menjenek, de hát ő van közelebb. Én a szenkirályi sztk-ba járok, és 20x jobbak az orvosok, pedig nem is fizetek.

Tehát most megvette 60-ért, és lehet kidobni???

2011. nov. 11. 16:59
 9/15 A kérdező kommentje:
ja, kivehető.
2011. nov. 11. 16:59
 10/15 A kérdező kommentje:
ja, és nem rikító színű. de nem az a baj, hanem teljesen eltorzítja az arcát, nagyon hülyén áll neki.
2011. nov. 11. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!