Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 17 éves vagyok, nő a bal alsó...

17 éves vagyok, nő a bal alsó bölcsességfogam. Nem fáj, csak olyan, kellemetlen érzés, folyamatosan ingerelnem kell a nyelvemmel. Normális ez?

Figyelt kérdés

2011. nov. 16. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
És még azt is szeretném megkérdezni, hogy lehetséges-e, hogy egyszerre nő 2 bölcsességfog? Csak mert lehetséges, hogy 2 is nő, mindkettő alul jobb és bal oldalt.
2011. nov. 16. 22:57
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyis nem folyamatosan, de időnként.. eléggé zavaró, mintha ilyenkor MUSZÁJ lenne.
2011. nov. 16. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen ormális,az is,ha mind akét fogad egyszerre nö,és az is,h ingerelned kell a nyelveddel!Örülj neki ,h csakennyi,és nem fáj!
2011. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ha valamit javasolhatok: amikor a fogad fölött csak ilyen lebenyek maradnak az ínyedből, akkor ne piszkáld a nyelveddel, bármennyire is kívánnád. Attól begyullad az így, és nagyon fáj. Maradandó bajod nem lesz tőle, de kerüld el, ha tudod.
2011. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a fogrovos h azert kell a nyelvemmel piszkalni mert az enyem ferden "nott ki" vagyis ki se nott mert nem tud a mellette levo fogamtol... szoval vagy sajszebesz es kiveszik vagy varok de akkor ettol hogy a bolcsesseg fogam es az utolso fogam kozott lyuk beszuvasodik es akkor mind2nek annyi...
2011. dec. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!