Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A törött fogat mivel pótolják?

A törött fogat mivel pótolják?

Figyelt kérdés
hátul letört egy darab a fogamból ami amúgy be is van tömve és lassan el kéne mennem fogorvoshoz vele mert kicsit be is van szerintem gyulladva és azt szeretném megtudni hogy ha letört egy kis darab azt mivel pótolják? ugyanúgy töméssel? bocsánat de nem vagyok valami jártas..
2011. nov. 16. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelni fogják, főleg ha gyulladt is, aztán a letört részt koronával fogják kiegyenlíteni. Minél előbb lásson fogorvos, mert ha nagyon begyullad, már nem lehet megmenteni!
2011. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Túl sokat lett már ez a fog megmentve.. erre most letör... és ez pénzbe mennyi? :S
2011. nov. 17. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyökérkezelés díja orvosfüggő, arra kb úgy 20 ezret számolj. Koronát nem tudom, nekem szerencsére még nem hasadt el fogam, van gyökérkezelt, de arra elég volt egy sima fedőtömés. (ami olyan mint a rendes tömés).
2011. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!