Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A metszőfogaim között apró...

A metszőfogaim között apró rés van, nem lehet valamilyen fogászati eljárással eltüntetni (kipótolni)?

Figyelt kérdés
Egyébként most volt fogszabályzóm, szóval már szépek a fogaim, csak az a kis rés zavar.
2011. nov. 19. 11:54
 1/2 wingu válasza:
2011. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt rés a két metszőfogam között. Baromira zavart, fogszabályzót akartam rá, de azt mondta a fogorvos, hogy szükségtelen, elég ha kipótolja. Az eleje kissé fájt, mivel a két fogamnak azt a részét, ahova a pótlás került, megreszelte. Na most lehet hogy az orvos hibájából adódóan, de az fájt, mivel szinte az ínyemet is a fogammal együtt reszelte :) Aztán felvitte rá a pótló anyagot, és szépen bírta is, pár évig. Nekem az egyik metszőfogam le is volt törve, kb a negyede, azt is kipótolta, de az viszont 2-3 hét alatt letört... De középen szépen fent volt tényleg évekig. Aztán jött egy nagyobb koccanás, és még jobban letört a fogam aljából, és már a közepéből is lepattant egy kicsi. Így elmentem egy másik fogorvoshoz, mert nem akartam, hogy kipótolja megint (borsos árért persze :)) és aztán pár hét alatt újra letörjön. Szóval megcsinálta nekem, tartott is pár hónapig, de valami ráharaptam és ismét letört a fogam élének a pótlása :( Visszamentem, szerencsére még garanciális volt a pótlás, így ingyen korrigálta, és azóta ép (kb. 4-5 hónapja) Viszont azóta figyelek rá nagyon, nem harapok rá semmire erősen, nem harapok elöl kemény dolgokat.
2012. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!