Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány évesen került először...

Hány évesen került először korona a fogadra? Hány korona van a szádban összesen most és hány éves vagy? F/L?

Figyelt kérdés
Elsősorban fogszuvasodás, gyulladás miat szükségessé vált koronákra gondolok, nem mondjuk pl. baleset következtében szükségesre.
2011. nov. 21. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
nekem a fejemen van
2011. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25/f nekem egyik fogam sem eredeti , felül 4 darabon van porcelán héj alul 3 darabon , a többi mind korona ,azért csináltattam meg mert sehogyan sem akartak kifehéredni és nem volt elég szabályos és szép a fogsorom annak ellenére hogy 2 évig hordtam fogszabályzót meg persze gyerekkori álmom volt hogy csillogó hófehér szabályos fogaim lesznek és lettek is!
2011. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

24 évesen

2 korona van és egy fogpótlás

de csak 1 korona van fogbetegség miatt

a másik korona azért került fel, hogy tartsa a pótlást - amire szépészeti okokból került sor (egészséges, de sorból kiálló fogat húzattam ki)

2011. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és nő vagyok :)
2011. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28 évesen. 35/F vagyok. Egy félhíd van a számban (1 korona és amellé egy fogpótlás), mert egy rosszul gyökérkezelt fogam gócos lett és ki kellett húzni. A doktornő javasolta, hogy ültessek be implantátumot, de én nem voltam hajlandó 100 ezer Ft-ért szétlyuggatni az állkapocs-csontomat, így maradt a koronás fogpótlás 32 ezerért.
2011. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!