Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig jön a bölcsesség fog?

Meddig jön a bölcsesség fog?

Figyelt kérdés

hátul most jön és nagyon zavar, rágni elég furcsa vagy fájó vagy nem is tudom milyen érzés rajta, ezért próbálok a másik oldalon, de már kezd a ... ki lenni vele. Meddig kínoz még?

kb 1-2 hete van, nyelvemmel a tetejét érzem kicsit, de még abban sem vagyok biztos hogy az, bár eddig hál Istennek nem volt gond a fogaimmal, és reménykedem hogy csak bölcsesség fog, de ha nem változik a helyzet akkor fogorvos


2011. nov. 25. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég sokáig el tud nyűglődni a fog...sokszor be is gyullad. A fogorvos ilyenkor hogy segítsen kicsit felvágja az ínyt, hogy hamarabb ki tudjon bújni. Sokszor már akkor rossz, amikor kijön, ezért legtöbbször ki is húzzák. Bár ez is változó. Valakinek mindegyik megvan:)
2011. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zokniszörny ***** válasza:
Én legalább 4 éve szenvedek vele, kb. 1-2 havonta elkezdenek nőni, és akkor még az ínyem is fáj mindenhol. Úgy hallottam, hogy van, akinek sosem jön ki teljesen, de mindenképp érdemes megnézetni fogorvossal, mert lehetnek vele problémák.
2011. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem évekig eltartott míg teljesen kibújt mind a 4..
2011. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első bölcsességfogam 11 hónapja és 26 napja törte át a ínyem, és az egyik csücske még most sincs kint, pedig nekem elfér, a hetes fogam nincs meg.
2011. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!