Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó tulajdonképpen...

A fogszabályzó tulajdonképpen személyiségfejlesztő is? Mit gondoltok

Figyelt kérdés

mióta szembesítettek a ténnyel hogy öcsi neked bizony kell ,azóta eddig szinte csak szenvedtem ,de kb fél éve rájöttem ,hogy ez nem normális, igen is bevállalom ,hogy pár évig beszólnak ,meg lehet hogy ciki lesz, de ez így nem okés hogy ha így marad életem végéig nem fogok tudni felszabadultan nevetni.. még nincs meg ,de pár hónap sikeresen felkerül rám :D

ti hogyan tudtátok pozitívan felfogni az egészet?


18f


2011. nov. 26. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy nekem fiatalabb koromban volt fogszabályzóm, de nekem senki se szólt be ezért egyszer sem, pedig mindig is gáznak számítottam a suliban, így nem érzem annyira, hogy fejlődött volna a személyiségem. Maximum annyiban, hogy a gyakori kontrollok miatt nem félek egyáltalán a fogorvosoktól.

Tény, hogy nyűg az egész a tisztítgatással meg a húzásokkal, de elég motiváló erő az, hogy le fogják venni egyszer,és szépek lesznek a fogaid.

A poén az, hogy mikor leveszik kényelmetlen, hogy csúsznak a fogaidXD

2011. nov. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ha tudnád mennyire irigyellek :D:D

am a külsőmmel elégedett vagyok, de a fogaim :@

2011. nov. 26. 23:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon kell irigyelni, előtte több fogam húzni kellett, műteni is, mert sokkal több volt a kelleténél... És 4 vagy 5 évig volt fogszabályzóm, már én se tudom. Kellően rászolgáltam, hogy levegyék:D

Pár gyökér miatt nem érné meg görbe fogsorral leélni egy életet.

2011. nov. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

műtétet úgyérted ,mint foghúzás?

azt neekm is kell ,ha minden igaz 8 fogam, a 4. örlőfogak + bölcsesség fog...

de azt mondom h inkább ez mint szar fogakkal, annyira bazira boldog lennék komolyan ha tudnék tiszta szívből mosolyogni.olyan fasza dolog ez :D


érdekes mód nekem abszolút nincsen nagy fogam és kis állkapcsom leagalább is ránézésre, aztán mégis..

2011. nov. 27. 10:21
 5/5 anonim válasza:
Én még csak 11,5 vagyok, és nekem már 2 éve fogszabályzóm van (de csak éjszakai) és pont tegnap mondták, hogy nem kell hordanom, pihenő, nyár elején fogják (elméletileg) Felrakni az ÁLLANDÓT tuti, h szünet utan sokan fognak majd csesztetni (bár eléggé szeret engem az osztály, de vannak kivételek...) de én arra fogok gondolni, hogy ha felnövök, és lesz egy általános oszt.találkozó, ki az, aki felszabadultan tud nevetni, és ki az aki csak csukott szájjal mosolyog majd...
2011. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!