Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez normális foghúzás után?

Ez normális foghúzás után?

Figyelt kérdés
Szóval ma húzták ki a bal oldali bölcsességfogamat és még most is érzem az érzéstelenítő hatását (hozzátenném h négyszer kaptam nem csak lidocaint hanem még valami mást is)zsibbad a fél arcom és a fél nyelvemet se érzem ja és még mindig vérzik kicsit nagyon nagy lyuk lett a helyén...ez normális?
2011. nov. 28. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, bár nekem csak sima fogat húztak, nem bölcsességet. Öblögess kamilla teával, az összehúzza a sebet, és így majd eláll a vérzés.
2011. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sós vizes öblítés is jót tesz. Főleg ha még zsibbad.
2011. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen az, ne aggódj. Várj pár órát, aztán este jobb volna valami folyékonyat magadhoz venni ételként, fogmosás helyett most az egyszer kicsit kiöblögetni a szádat, ha lehet, akkor szájöblögetővel, ami fertőtlenít is.


És jobbulást! :)

2011. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ha holnap még nagyon fog fájni az is teljesen normális, ne aggódj majd!
2011. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem csak rendes fogamat húzták, de azt ajánlotta az orvos hogy ne öblögessek, mert akkor kijön az alvadt vér és sokkal később gyógyul be, és fájni fog....
2011. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takács Jánosné ***** válasza:
A bölcsesség fog elvesztése mindig fájdalmasabb mint a másik de bármelyik fogadat húzzák ki soha sem szabad öblögetni.most már felnőttél aszt jelenti. üdv.
2011. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!