Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkoronát sztk vagy maszek...

Fogkoronát sztk vagy maszek fogorvosnál érdemesebb csináltatni? Kb melyiknél mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Van egy elég csúnyán tönkrement fogam elöl,betömetni már nem lenne érdemes.Nem tudom, mit tud vele a fogorvos kezdeni, de valószínű, kiidegeli, lecsiszolja, aztán majd korona lesz rajta.Arra lennék kíváncsi, hogy nagyjából ez összesen mennyibe kerülhet?És kb mennyi időt vesz igénybe?Azonnal kész lesz, vagy többször vissza kell menni?

Sztk fogorvos is vajon ugyanolyan gondosan megcsinálja, vagy maszektól jobb munkát várhatok?


2011. nov. 29. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én a maszekról tudok nyilatkozni: 1 fogat kb. 25 ezerért csinál, ebben benne van a fog kezelése, csiszolás, ha kell próbafog is, mert az igazi az kb. 1 hét múlva készül el, addig egy műanyagot kapsz.

Ha gondolod priviben tudok is ajánlani 1 tuti dokit, én is hozzá járok, Pesten van a 13. kerületben.

2011. dec. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!A pesti sajnos nem jó, mert én Békés megyei vagyok.Gondolom, itt is hasonlóak lehetnek az árak.
2011. dec. 5. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!