Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy a huzattól fáj a fogam?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: szerda reggel eszeveszettül siettem a vonathoz hogy elérjem, és én hülye nyitott szájjal lohltam a hajnali hidegben. Már ugyanaznam késő délután éreztem egy pici feszítő, és viszkető érzést a jobb oldali felső fogaim egyikében. Ez még nem volt annyira vészes fájdalom, tompa volt de folyamatos, másnapra teljesen el is múlt. De aztán csütörtökön elkezdett fájni a baloldalt a szemfogam, egyre erősödve úgy, hogy másnapra sem múlt el, igazából maga a fájdalom bírható, de elég nagy és folyamatos ahhozt hogy péntek óta algopirinezem magam. Szerintetek mi baja lehet? Hétvége van nem tudnék menni amúgy sem sehova, de úgyis várni akartam vele pár napot, mert ha nicns semmi baja akkor nem akarom feleslegesen szétfúratni. Ugyanis kívülről megnézettem családtagjaimmal és jómagam is tükörben erős fény mellett, és nem találtunk rajta semmiféle lukat, szuvasodást, szóval elvileg teljesn ép fogról lenne szó. Ráadásul az is a huzat mellett szól, hoyg pár napja egy másik fogam fájt még, igaz az nem ennyire... Szerintetek? Mit tegyek? Gyökérkezeltetni a legvégső esetben akarom ha nem múlik a fájdalom, mert ha nincs semmi baja a fognak akkor felesleges.
2011. dec. 10. 09:47
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy korábban volt már hoyg fájt egy fogam, pár napig algopirinen éltem, és váratlanul teljesen megszűnt.
2011. dec. 10. 09:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs is betömve, semmi?
2011. dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt tömve, de azóta voltam már dokinál, egyelőre antibiotikumot írt fel, azt mondta elképzelhető hogy huzatot kapott de valószínűbb hogy majd gyökérkezelni kell mert átsugárzika gyökeréről a fájdalom máshová.
2011. dec. 22. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy gyökérkezelni kellesz. Mihamarabbi jobbulást kívánok!
2011. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!