Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ebből fogorvos lesz?

Szerintetek ebből fogorvos lesz?

Figyelt kérdés
3-4 napja a jobboldalt fájt egy fogam, de másnapra elmúlt, kialudtam. Másnap a baloldalt kezdett el fájni a szemfogam, ez 2-3 napig tartott, és majd besz*rtam a fájdalomtól, folyamatosan fájdalomcsillapítókkal lőttem magam. Most, hogy végre tudok orvoshoz menni (itt nem volt ügyelet hétvégén) már nem fája fogam, viszont egy enyhe hlyag, duzzanat van a fogam felett az orrom alatt ar arcomba, ami picit fáj is, de kívülről nem látszik hogy belennék dagadva. Ez szerintetek képes valahogy elmúlni? Elvileg (megnéztem) nem lyukas fogról van szó, hanem egy teljesen egészségesről, de hangsúlyozom, cska elvileg mert egy oldalról pont nem látom be az egészet.
2011. dec. 12. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el, a rejtett gyulladásba bele is lehet halni.
2011. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy fogágybetegség, attól pedig ép fogad is elveszítheted, ha nem kezelteted ki.
2011. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!