Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Menjek fogorvoshoz? Gyökér...

Menjek fogorvoshoz? Gyökér kezelés lesz? Fontos!

Figyelt kérdés

Elől be lett tömve a fogam.Szépen el lett rontva,mert utána be gyulladt és nagyon fájt.Elmentem a körzetihez,azt mondta tömjük be és ha váj menjek vissza.A gyulladás folyamatosan vissza jön a fogamra és nagyon fáj,miért van ez?

Vissza kellene mennem,és gyökér kezeltetni?

Ma kellene mennem 10:30 de félek és nem megyek mert most nem fáj,csak érzékeny.Ki eshet a fogam??


2011. dec. 14. 09:39
 1/5 A kérdező kommentje:
A hajam is nagyon hullik,meg lehet,hogy ettől?
2011. dec. 14. 09:40
 2/5 anonim ***** válasza:
menj vissza...hidd el, jobban jársz. saját tapasztalatból mondom..nekem is ugyanez volt, csak én olyan hü.lye voltam hogy nem mentem vissza................
2011. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mindenféleképpen menj vissza! Nekem múlt héten gyulladt be a fogam nagyon csúnyán teljesen feldagadt az arcom, csonthártyagyulladást kaptam,40 fokos láz a gyulladástól, enni, inni nem tudtam. Elmentem azonnal dokihoz, én is féltem, hogy mit fog kezdeni egy gyulladt foggal, elkezdte gyökérkezelni és egyáltalán nem fájt!!!!
2011. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom,eléggé félek,hogy fájni fog,de kellene:S
2011. dec. 14. 09:58
 5/5 Kitty1977 ***** válasza:
bizony ettől a hajad is hullhat, nekem ezt a fogorvos is mondta
2011. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!